Driver and Partner Support

  • Kategoria
    Logistyka
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Warszawa

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Client Description:

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Driver and Partner Support

Responsibilities:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie kierowców Uber w korzystaniu z aplikacji oraz aktywacji konta
  • Udzielanie wsparcia technicznego i wyjaśnianie procesów związanych z funkcjonowaniem Uber Driver
  • Profesjonalna obsługa kierowców i partnerów w każdej interakcji
  • Realizacja połączeń telefonicznych w ramach wsparcia i zwiększania zaangażowania kierowców
  • Pomoc kierowcom w rozwiązywaniu problemów, takich jak opóźnione płatności
  • Śledzenie i wdrażanie nowych zasad oraz programów Ubera

Candidate Profile:

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego
  • Umiejętność pracy z MS Excel i/lub Google Sheets
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy:

  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Ubezpieczenie na życie

„Informujemy, iż w spółkach z Grupy Adecco działających w Polsce wdrożyliśmy procedurę dokonywania zgłoszeń wymaganą Ustawą o Ochronie Sygnalistów. Szczegółowe informacje są dostępne w biurach Adecco"