Elektryk Utrzymania Ruchu

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Zabrze

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym.

W związku z rozwojem działu Utrzymania Ruchu poszukuje 2 Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Elektryk Utrzymania Ruchu - nowoczesny park maszynowy

Oferta jest skierowana zarówno do osób z ugruntowanym doświadczeniem na stanowisku Elektryka Utrzymania Ruchu jak i dla osób, które zdobywają pierwsze doświadczenie w tym obszarze. Aplikuj niezależnie od posiadanego doświadczenia. Nasz klient dostosuje wdrożenie i proces szkolenia do Twoich potrzeb.

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji w ramach zadań o charakterze elektrycznym, za które odpowiada Utrzymanie Ruchu.
  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym.
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn.
  • Diagnozowanie i analiza przyczyn usterek technicznych i ich usuwanie. Wdrażanie działań zapobiegawczych.
  • Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie modernizacji maszyn i urządzeń.
  • Wykonywania modernizacji parku maszynowego.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi przy awariach i przeglądach maszyn.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania do działu zakupów/zaopatrzenia.

Profil kandydata:

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Posiadasz uprawnienia SEP.
  • Znasz podstawy dotyczące rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
  • Potrafisz czytać dokumentacje techniczną.
  • Oferta jest skierowana zarówno do osób z ugruntowanym doświadczeniem na stanowisku Elektryka Automatyka Utrzymania Ruchu jak i dla osób, które zdobywają pierwsze doświadczenie w tym obszarze. Aplikuj niezależnie od posianego doświadczenia, nasz klient dostosuje wdrożenie i proces szkolenia do Twoich potrzeb
  • Posiadasz „smykałkę” techniczną, zdolności techniczne, lubisz majsterkować.
  • Obszar techniczny to Twoja pasja i chcesz rozwijać się w tym obszarze.
  • Jesteś odpowiedzialna/y, zaangażowana/y, pracowita/y i chętny/a do nauki.
  • Nie lubisz monotonii. Preferujesz realizacje zróżnicowanych zadań i projektów.
  • Akceptujesz pracę w systemie zmianowym.
  • Mile widziane wykształcenie o profilu technicznym ale ważniejsza jest chęć dalszej nauki w tym obszarze.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie indywidualne, zespołowe oraz inne dodatki.
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do posiłków, wypoczynku, karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie, paczki świątecznie oraz inne świadczenia.
  • Firma umożliwia rozwój pracowników w ramach struktur firmy. Oferuje szkolenia, możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień.
  • Park maszynowy jest nowoczesny i bardzo zróżnicowany. Zdobędziesz wiedzę dotyczącą najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w przemyśle
  • Rozpoczniesz pracę w zgranym zespole, gdzie doceniany jest wkład pracy każdego członka zespołu – ważna jest współpraca, wsparcie, przyjazna atmosfera.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Pracę na długie lata w zgranym zespole ludzi, pełnych optymizmu, pasji i zaangażowania.
  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Praca na pełny etat.
  • Pracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów.
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę awansu.
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.