Kierownik Budowy – branża elektroenergetyczna (K/M)

  • Kategoria
    Budownictwo i nieruchomości
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Gdańsk

Naszym Klientem jest prestiżowa firma z branży budowlanej o profilu elektroenergetycznym.

Firma dynamicznie się rozwija. Pozyskuje nowe kontrakty i w związku z tym poszukuje nowych pracowników. Aktualnie do prestiżowej inwestycji zaprasza do współpracy 2 Kandydatów/ Kandydatki na stanowisko:

Kierownik Budowy – branża elektroenergetyczna  (K/M)

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Kompleksowe zarządzenie projektem budowlanym z branży elektroenergetycznej. Realizacja projektów dotyczących wysokich i najwyższych napięć.
  • Nadzór, organizacja, koordynacja prac w oparciu o wymagania kontraktu, projektu, dokumentacji technicznej, harmonogramów, przepisów, budżetu.
  • Organizowanie i kierowanie realizacją prac budowlanych w zakresie powierzonej inwestycji.
  • Tworzenie harmonogramów prac.
  • Opracowywanie budżetów. Analiza i rozliczenie kosztów budowy.
  • Prowadzenie nadzoru nad pracą podległego zespołu.
  • Prowadzenie dokumentacji.
  • Tworzenie raportów.
  • Nadzorowanie jakości, terminowości, BHP.
  • Organizacja i nadzór pracy podległego zespołu.
  • Ścisła współpraca z Inwestorem i Inspektorem, Podwykonawcami.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym: Kierownik Budowy i/lub Kierownik Robót w branży budowlanej przy realizacji projektów z obszaru elektrycznego/ elektroenergetycznego. Projekty liniowe i /lub stacyjne.
  • Doświadczenie we współpracy z Podwykonawcami, Inwestorami, Inspektorami nadzoru.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów. Preferowany kierunek: Elektrotechnika lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 i chęć dalszej nauki. Firma oferuje kurs z języka angielskiego.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do pracy na terenie całego kraju.
  • Znajomość AutoCAD.
  • Znajomość MS Office.
  • Umiejętność efektywnej organizacja pracy.
  • Preferowane doświadczenie przy realizacji projektów dotyczących wysokich i najwyższych napięć.

Oferujemy:

  • Realizacja prestiżowych długoterminowych projektów w branży elektroenergetycznej. Stabilne zatrudnienie i zapewnienie ciągłej realizacji kolejnych projektów.
  • Realizacja projektów dotyczących wysokich i najwyższych napięć.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę. Elastyczność w kwestii formy zatrudnienia – zgodnie z preferencją kandydata.
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie, opieka zdrowotna, karta sportowa, kurs językowy.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do celów prywatnych.
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe. Wysokie standardy.
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji, która bardzo dynamicznie się rozwija.
  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.