Kierownik działu handlowego

  • Kategoria
    Sprzedaż
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Bielsko-Biała

Dla naszego klienta, rodzinnej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku stolarki PCV i aluminium. Poszukujemy doświadczonego Kierownika działu Handlowego, który będzie odpowiedzialny za rozwój działu ofertowania. Jeśli jesteś kompetentnym liderem, znasz rynek stolarki i masz umiejętność budowania relacji z klientami, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie polityki handlowej firmy na podstawie znajomości rynku stolarki PCV i aluminium
  • Usprawnianie i rozwijanie działu ofertowania
  • Budowanie strategii sprzedażowej i nadzór nad jej realizacją
  • Negocjowanie warunków umów handlowych
  • Zarządzanie zespołem (6 osób)
  • Motywowanie pracowników i wyznaczanie celów sprzedażowych
  • Współpraca z zarządem firmy

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenia na stanowisku kierownika/dyrektora handlowego lub podobnym
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość programów do ofertowania, takich jak MB-CAD, STOLCAD, WH-Okna
  • Umiejętności analityczne i zdolności negocjacyjne
  • doświadczenie w sprzedaży i zdolności negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja,
  • umiejętności związane z tworzeniem i realizacją planów sprzedażowych.
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • komunikatywność, otwartość na pracę z innymi ludźmi oraz zaangażowanie w budowanie relacji
  • Znajomość języków obcych (mile widziana)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę)
  • Samochód służbowy, telefon, laptop
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Pracę w młodym i kompetentnym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne

Oferta dotyczy pracy stałej.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie, prześlij swoje CV