Kierownik Utrzymania Ruchu z językiem angielskim (M/K)

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Łódź

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym.

W związku z rozwojem działu Utrzymania Ruchu poszukuje Kandydata/ Kandydatkę:

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Zarządzanie kilkuosobowym działem UR, organizowanie pracy, a także kontrola jej wykonania
  • Wsparcie merytoryczne Działu Utrzymania Ruchu
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcji poprzez utrzymanie właściwego stanu technicznego parku maszynowego, urządzeń, linii
  • Tworzenie planu, harmonogramu napraw, przeglądów, remontów, konserwacji
  • Nadzorowanie awarii, usuwanie oraz wprowadzanie działań  naprawczych
  • Podejmowanie działań celem zapobiegania powstawaniu awarii
  • Analiza awarii i postojów
  • Odpowiedzialność za podległy park maszyn i urządzeń. Nadzór nad naprawami maszyn i urządzeń linii produkcyjnych
  • Planowanie okresowych postojów i przeglądów linii produkcyjnych oraz prac do wykonania w trakcie postoju
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportowanie działań utrzymania ruchu
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników utrzymania ruchu
  • Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych pod względem optymalizacji, udoskonaleń i zapobieganiu awariom
  • Ścisła współpraca z  Kierownikiem Produkcji i  Kierownikami Zmian. Definiowanie, analizowanie i monitorowanie parametrów produkcyjnych, udoskonalanie urządzeń linii, sprzętu i procedur produkcyjnych, wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Zabezpieczenie i ewidencja części zamiennych do urządzeń, linii produkcyjnych
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem gospodarki narzędziami
  • Analiza zapotrzebowania – planowanie zakupów
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, wskaźników, danych produkcyjnych oraz kalkulacji mających na celu poprawę procesów produkcyjnych
  • Współpraca w opracowaniu propozycji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych (zakupy maszyn i modyfikacje)
  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych procesów
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi i remontowymi

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej o profilu przemysłowym technicznym
  • Doświadczenie w obszarze  zarządzania zespołem w Utrzymania Ruchu
  • Praktyczna znajomość zasad TPM
  • Swobodna znajomość języka angielskiego umożliwiająca  komunikacje w strukturach międzynarodowych (spotkania, raportowanie w języku angielskim)
  • Preferowane wykształcenie techniczne
  • Praktyczna wiedza związana z naprawą, obsługą i konserwacją maszyn i urządzeń
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów, rysunku technicznego
  • Postawa zorientowana na szukanie rozwiązań i ciągłe doskonalenie
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej jak i zespołu podległych pracowników
  • Umiejętność delegowania i rozliczania zleconych zadań
  • Elastyczne, odpowiedzialne i rzetelne podejście do realizacji zadań
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na CMMS

Pracodawca oferuje:

  • Elastyczne godziny, praca na 1 zmianę (start między 6.00 a 8.00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku, karty sportowej, opieki medycznej, paczki świąteczne, możliwość dofinasowania do szkoleń, kursów oraz inne świadczenia
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Pracę na długie lata w zgranym zespole ludzi, pełnych optymizmu, pasji i zaangażowania
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca na pełny etat
  • Zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie stawiającej na  rozwój nowoczesnych technologii w przemyśle
  • Otrzymujesz pełne wsparcie w trakcie wdrożenia, jak i później
  • Współpracujesz z doświadczoną kadrą specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą dotyczącą  specyfiki  branży
  • Miejsce pracy: okolice Łodzi
  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta