Kierownik Zmiany do 7250 zł brutto miesięcznie

  • Kategoria
    Logistyka
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Łódź

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferujemy usługę pracy tymczasowej, rekrutacji stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zmiany.

Zakres odpowiedzialności:

Opis stanowiska:

  • Organizacja i nadzór nad pracą zespołu magazynierów oraz operatorów wózków widłowych
  • Planowanie i koordynacja pracy w trakcie zmiany w magazynie
  • Nadzorowanie efektywnego wykorzystania zasobów magazynu (infrastruktura, sprzęt, pracownicy)
  • Zapewnienie terminowego i efektywnego załadunku i rozładunku towarów
  • Monitorowanie procesów magazynowych, aby zapewnić ich ciągłość i jakość
  • Wsparcie w szkoleniu nowych pracowników

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży logistyki kontraktowej
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu
  • Zdolność do rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Wynagrodzenie miesięczne 6500 zł brutto
  • Premię miesięczną do 750 zł brutto
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z klientem
  • Pracę od poniedziałku do piątku (praca w systemie trzyzmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.