Magazynier z UDT - praca stała / 2 zmiany

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Sosnowiec

Dla firmy produkcyjnej z kapitałem brytyjskim zlokalizowanej w Sosnowcu poszukujemy magazyniera-operatora wózka widłowego.

Nasz Klient oferuje:

  • bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę - po okresie próbnym umowa na stałe
  • komfortowe warunki pracy w nowej firmie
  • dobre warunki finansowe - wysokość wynagrodzenia ustalana podczas rozmowy
  • miesięczną premię za obecność w pracy
  • system poleceń pracowniczych

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego bocznego oraz czołowego
  • fizyczne prace magazynowe
  • obsługa skanera
  • obsługa komputera

  • posiadasz doświadczenie w pracy na wózku bocznym oraz czołowym
  • masz uprawnienia UDT od obsługi wózka widłowego
  • posiadasz dobry dojazd do strefy logistycznej przy trasie S1 W Sosnowcu (ul. Innowacyjna)

Oferta dotyczy pracy stałej bezpośrednio u Klienta.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV.

Informujemy, iż w spółkach z Grupy Adecco działających w Polsce wdrożyliśmy procedurę dokonywania zgłoszeń wymaganą Ustawą o Ochronie Sygnalistów. Szczegółowe informacje są dostępne w biurach Adecco.