Młodszy specjalista w dziale rozwoju biznesu

  • Kategoria
    Administracja biurowa i wsparcie biznesu
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Warszawa

Client Description:

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży OZE, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy specjalista w dziale rozwoju biznesu.

Responsibilities:

  • Wsparcie w przygotowaniu i rozwijaniu współpracy z partnerami strategicznymi.
  • Udział w projektach fuzji i przejęć oraz integracji po fuzji.
  • Przygotowywanie biznesplanów, kart inicjatyw, innych narzędzi zarządzania projektami.
  • Wsparcie w przygotowaniu analizy uzasadnienia finansowego biznesu.
  • Wsparcie w różnorodnych badaniach rynku i danych, benchmarkingu.
  • Pomoc w projektach mających na celu budowę nowych kanałów sprzedaży.
  • Wsparcie w projektach związanych z (cyfrowym) marketingiem B2B.
  • Wsparcie w projektach związanych z wdrożeniami najważniejszych systemów informatycznych.
  • Inne podobne zadania o tym samym stopniu złożoności.

Szukamy osób, które chcą uczyć się w działaniu, poprzez wspieranie zespołu i przełożonego, realizując powierzone zadania i części składowe projektów, stopniowo rozwijając się i budując samodzielność jako specjalista.

Candidate Profile:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane: zarządzanie, ekonomia, prawo, inżynieria, informatyka lub pokrewne).
  • Samodzielność, proaktywność, pozytywne usposobienie.
  • Dobre zdolności komunikacyjne.
  • Preferowane staże w firmach konsultingowych, bankach inwestycyjnych lub działach strategii dużych międzynarodowych korporacji lub dużych polskich firm.
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę z Adecco.
  • Możliwość pracy na 3/4 etatu dla studentów dziennych.
  • Możliwość rozwoju i wzrostu w strukturach firmy.
  • Możliwość pracy hybrydowej (w połączeniu z pracą z biura w Warszawie).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, dopasowane do posiadanych kompetencji.
  • Pracę w środowisku wspierającym ekologiczne rozwiązania i efektywność energetyczną.

Informujemy, iż w spółkach z Grupy Adecco działających w Polsce wdrożyliśmy procedurę dokonywania zgłoszeń wymaganą Ustawą o Ochronie Sygnalistów. Szczegółowe informacje są dostępne w biurach Adecco.