Operator Maszyn Odlewniczych

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Bielsko-Biała

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Młodszy Operator maszyn odlewniczych

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w strukturach klienta

• Wsparcie rekrutera Adecco na etapie rekrutacji, do momentu zatrudnienia

• Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy

• Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę

• Program ubezpieczenia grupowego

• Prywatną opiekę medyczną

• Pracowniczy Program Emerytalny

• Program rekomendacji pracowniczych

• Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku

• Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne

• Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników

• Dopłatę do biletów miesięcznych

• Kursy językowe

• Kartę sportową "MultiSport"

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków

• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

• Realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe,

• Raportowanie wykonanej produkcji,

• Utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku,

• Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy.

Profil kandydata:

Wymagania

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

• Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym związanym z obsługą maszyn.