Operator produkcji

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Poziom doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Chorzów

Opis klienta:

Firma produkująca formy dla przemysłu motoryzacyjnego

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Montaż i demontaż form zbrojeniowych,
  • Kontrola jakości produkowanych detali,
  • Drobne naprawy i konserwacje urządzeń i narzędzi produkcyjnych.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego, - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich i pomiarowych (np. suwmiarka),
  • Dobry dojazd do Chorzowa Starego,
  • Chęć do pracy i zaangażowanie.,
  • W przypadku Operatora produkcji wymagana jest umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich i pomiarowych np. suwmiarka.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Pracę na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie oraz skorzystania w prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia
  • Premia miesięczna uznaniowa, premia absencyjna, dodatek za 4 brygady

oferta pracy tymczasowej