Pracownik magazynu

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Bydgoszcz

Opis klienta:

Oferujemy:

-Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

-Praca od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

-Dofinansowanie do posiłków

-Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych na preferencyjnych warunkach (Luxmed, MultiSport, ubezpieczenie PZU)

-Pracę w otoczeniu nowoczesnej infrastruktury

-Szkolenie w zakresie prac magazynowych (nie musisz mieć doświadczenia )

Zakres odpowiedzialności:

Zakres odpowiedzialności
Zadania:
-Rejestrowanie dostaw a naszym systemie magazynowym
-Przygotowywanie towaru do wysyłki do klienta
-Rejestracja urządzeń w systemie wewnętrznym
-Praca za pomocą wózka paletowego ręcznego
-Dostarczanie potrzebnych części z magazynu na obszar serwisu
-Pakowanie urządzeń do kartonów z akcesoriami

-Posiadasz podstawową znajomość obsługi komputer

-Jesteś pełnoletni/a

-Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym ( III zmiany pon-pt)

-Jesteś osobą, która chętnie i szybko się uczy