Pracownik produkcji- branża spożywcza

Nowy
  • Typ kontraktu
    Umowa zlecenie
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Poziom doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Brzesko

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Pracownika produkcji- branża drobiarska.

Aplikuj do nas, jeśli nie posiadasz doświadczenia, a chcesz nadal się rozwijać!

Oferujemy:

  • Umowa o zlecenie;
  • Wynagrodzenie podstawa 30,10 zł h/ brutto ( ok 5000 zł brutto) + od 500 do 1000 zł brutto premii;
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym;
  • Wdrożenie i szkolenie na dane stanowisko pracy.

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i kontrola jakości produktów drobiowych na linii produkcyjnej, zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i higieny.
  • Współpraca z zespołem w celu utrzymania ciągłości produkcji.
  • Przestrzeganie procedur i norm sanitarnych.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość urządzeń.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Zdolność do pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jednak nie jest to warunek konieczny – zapewniamy pełne szkolenie.