Pracownik produkcji - praca od zaraz

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Tychy

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta produkującego preformy do butelek plastikowych poszukujemy pracowników.

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

·   Obsługa maszyn wtryskowych

Jeżeli:

·        Chcesz pracować w miłej atmosferze, w niewielkiej firmie,

·        Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i atrakcyjnej stawce,

·        Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub nie masz problemu aby ją wyrobić,

Profil kandydata:

To co możemy Ci zaoferować:

·        System pracy: 4 dni pracy-4 dni wolnego - pracujesz tylko 15 dni w miesiącu!

·        2 zmiany (6.00-18.00; 18.00-6.00),

·                Stawka – 4500 zł/mc brutto

·        Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - wszystkie płatne 100%,

•  Premia miesięczna absencyjna 8% po 3 mc pracy

·        Dogodna lokalizację - okolice Fiata,

·        Stabilne zatrudnienie,

·        Pakiet sportowy - Multisport,

•  Możliwość zrobienia uprawnień na wózki widłowe