Pracownik serwisu

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Bydgoszcz

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Opis klienta:

Co możemy Tobie zaoferować?

• Umowę o pracę

• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

• Długofalową współpracę

• Dofinansowanie do smacznych, domowych posiłków wydawanych na stołówce

• Premie kwartalną

• Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie elektroniki

• Dostęp do karty Multisport, pakietu medycznego Luxmed, ubezpieczenia grupowego

• Parking dla pracowników

Zakres odpowiedzialności:

Jakie będą Twoje zadania?

• Przygotowanie urządzeń elektronicznych do wykonania testu

• Rozkręcanie, czyszczenie dekoderów, modemów lub terminali płatniczych

• Wymiana komponentów

• Pakowanie gotowych urządzeń wraz z potrzebnymi akcesoriami

Profil kandydata:

Aplikuj, jeśli...

• Posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera oraz zdolności manualne

• Jesteś pełnoletni/a

• Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym ( III zmiany pon-pt)

•Jesteś osobą ambitną, która szybko i chętnie się uczy (nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy)