Regional Manager

  • Kategoria
    Sprzedaż
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Łódź

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Opis klienta:

Dla naszego klienta, który jest światowym liderem w produkcji i dystrybucji produktów konsumenckich poszukujemy pracownika na stanowisko Regionalnego Managera.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży i utrzymywanie standardów ekspozycyjnych produktów Klienta w sklepach na podległym terenie,
  • Codzienna koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu Merchandiserów,
  • Odpowiedzialność za rekrutację na finalnym etapie oraz wprowadzenie (on-boarding) i szkolenie nowych pracowników w podległym regionie,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami w podległym rejonie,
  • Zarządzanie budżetem i narzędziami celem osiągania założonych wyników.

Profil kandydata:

Oferujemy:

  • Umowa o pracę kodeksową
  • Zatrudnienie przez Adecco Consulting
  • Samochód służbowy, laptop oraz telefon
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i nabycia karty sportowej

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy/Sales Representative zarządzający podległym zespołem
  • Umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe oraz związane z zarządzaniem zespołem
  • Czynne prawo jazdy kat. B