Spawacz konstrukcji stalowych

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Suwałki

Opis klienta:

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko spawacz konstrukcji stalowych.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres zadań:

  • prowadzenie procesów spawania zgodnie z przyjętym planem;
  • kontrola wytworzonego wyrobu oraz dbałość o jego jakość;
  • dokładność, sumienność, a także gotowość do pracy zmianowej;
  • poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza – montera konstrukcji stalowych na wytwórni;
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG 135;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Uprawnienia do spawania w metodach 111 i/lub 311 będą mile widziane.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę;
  • szkolenia;
  • pracę w stabilnej renomowanej firmie należącej do jednego z największych producentów stali na świecie;
  • darmowy dojazd do pracy;
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych;
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym „wczasy pod gruszą ‘’, świadczenia pieniężne z okazji Świąt, paczki oraz dofinansowanie do kolonii i obozów dla dzieci pracowników;
  • możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;
  • atrakcyjne pożyczki dla pracowników na remont mieszkania.