Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac - z j. angielskim

  • Kategoria
    Zasoby ludzkie
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Włocławek

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Opis klienta:

Co możesz zyskać?

  • Cenne doświadczenie i możliwość rozwoju w największej na świecie firmie rekrutacyjnej;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę stacjonarną w miłej i kameralnej atmosferze w dynamicznym zespole;
  • Wsparcie merytoryczne, pakiet szkoleń oraz stanowisko wyposażone w narzędzia pracy;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pakiet medyczny Luxmed;
  • Kartę sportową Multisport;
  • System kafeteryjny i pakiet dodatkowych benefitów.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zakres odpowiedzialności:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju.

Dołącz do naszego zespołu!

Zakres zadań:

  • Wprowadzanie do systemu kadrowo – płacowego danych związanych z zatrudnieniem pracowników;
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników;
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i archiwizowanie dokumentów;
  • Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę;
  • Kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich oraz wymaganych szkoleń bhp;
  • Monitorowanie spraw pracowników związanych z zatrudnieniem i ubezpieczeniem w korespondencji z instytucjami ubezpieczeniowymi, urzędami podatkowymi itp.;
  • Aktywne uczestnictwo w poprawie jakości kontroli wewnętrznych i badaniu potencjalnych obszarów ryzyka;
  • Wspieranie i udzielanie porad w sprawach zatrudniania/zwalniania pracowników;
  • Przygotowywanie raportów dla klienta oraz przełożonego;
  • Sporządzanie specyfikacji do faktur dostosowanych do wymagań Klientów;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów;
  • Budowanie długofalowej relacji z naszymi klientami.

Profil kandydata:

Oczekiwania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze kadrowo-płacowym;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1 w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • Ogólnej znajomości przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr;
  • Zainteresowania zagadnieniami z dziedziny HR;
  • Umiejętności obsługi programów MS Excel, MS Word, MS PowerPoint;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań.