Specjalista ds. administracji produkcji

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Niepołomice

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta poszukujemy Specjalisty ds. administracji produkcji

Oferujemy:

  • Pracę od Poniedziałku do Piątku (rozpoczęcie pracy możliwe między 7:00 a 9:00)
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę tymczasową na zastępstwo do Maja 2025
  • Stawka 6200 zł brutto
  • Szkolenia wdrożeniowe i doskonalące
  • Imprezy integracyjne i pikniki rodzinne

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków :

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • Onboarding nowych współpracowników - przygotowanie dokumentów, szefek, zapoznanie nowych osób z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi
  • Przygotowanie i bieżąca aktualizacja grafiku pracy produkcji, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy oraz otrzymanym planem produkcji
  • Organizacja wizyt gości
  • Zarządzanie szatniami pracowników - przydzielanie szafek, zamawianie środków ochrony indywidualnej i potrzebnego wyposażenia
  • Nadzór nad automatami BHP - zgłaszanie nowych użytkowników, weryfikacja pobrań na podstawie raportów
  • Raportowanie stosownych wskaźników KPI

Profil kandydata:

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Umiejętności interpersonalne i umiejętności współpracy z różnymi grupami funkcjonalnymi
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy
  • Znajomość Kodeksu Pracy z zakresu czasu pracy oraz programu TETA będą dodatkowym atutem

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.